Ako postupovať pri darovaní?

 

Našou snahou je eliminovať zotrvávanie ľudí v bludnon kruhu chudoby umožnením predškolskej zaškolenosti, a preto sme sa rozhodli každý rok umožniť aspoň niekoľkým deťom bezplatné vzdelávanie.

Bez externej finančnej pomoci však nie sme schopné tento stav trvale udržať. Preto vznikol Štipendijný program Montessorius – anjel šance pre všetky deti.

Priemerné náklady na zaškolenosť jedného dieťaťa v sociálnej núdzi na mesiac činia 150€. To vyžaduje získať 15 donorov, ktorí budú na vzdelávanie dieťaťa prispievať minimálnou čiastkou 10€/mesiac.

V prípade, že sa rozhodnete stať sa naším „anjelom – Montessoriusom“, všetky Vaše poskytnuté prostriedky sú a aj v budúcnosti budú použité len na školné a podporu týchto detí. Ich fotografie alebo videá sú k dispozícii v našich galériách. V zmysle zachovania súkromia mená týchto detí neuvádzame.

V prípade, že máte záujem podporiť naše deti minimálnou čiastkou 10€/ mesiac, sledovať pokroky týchto detí a konkrétne sa informovať o transparentnosti finančných prostriedkov, prihláste sa do tajnej facebookovej skupiny s názvom programu, ktorá bude viditeľná iba pre Vás, našich anjelov. Administrátori skupiny schvália vaše členstvo po prijatí prvej platby.

  • Facebook Social Icon

PayPal

Krok 1
ZAREGISTRUJTE SA 
Krok 2
REALIZUJTE PLATBU

MONTESSORI, o.z.& 

školské zariadenia Montessori Zvolen a Banská Bystrica

© 2015 Montessori,o.z. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • Grey YouTube Icon
  • Facebook Clean Grey
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now